Výsledky 2017Výsledky Breda City Trail Opava 2023 můžete najít na stránce Online System. Najdete zde výsledky celkové i v jednotlivých kategoriích.

RegistraceONLINE REGISTRACE na BCT 2023 byla ukončena.
Registrovat do závodu se můžete ještě v pátek 23.6.2023 od 17.00 do 18.00 hod. před OC BREDA (Nákladní ulice).

RegistraceByla spouštěna online registrace závodníků na Breda City Trail Opava 2023. Výše startovného se odvíjí od data přihlášení a můžete tak výrazně ušetřit oproti platbě před startem závodu.

Výsledky 2017Výsledky Breda City Trail Opava 2022 můžete najít na stránce Online System. Najdete zde výsledky celkové i v jednotlivých kategoriích.

RegistraceByla spouštěna online registrace závodníků na Breda City Trail Opava 2022. Výše startovného se odvíjí od data přihlášení a můžete tak výrazně ušetřit oproti platbě před startem závodu.

Výsledky 2017Výsledky Breda City Trail Opava 2021 můžete najít na stránce Online System. Najdete zde výsledky celkové i v jednotlivých kategoriích.

RegistraceByla spouštěna online registrace závodníků na Breda City Trail Opava 2021. Výše startovného se odvíjí od data přihlášení a můžete tak výrazně ušetřit oproti platbě před startem závodu.

Výsledky 2017Výsledky Breda City Trail Opava 2020 můžete najít na stránce Online System. Najdete zde výsledky celkové i v jednotlivých kategoriích.

Změna harmonogramuZ důvodu přísnějších hygienických opatření proti šíření koronaviru jsme byly nuceni upravit harmonogram Breda City Trail Opava 2020. Změny se týkají pouze startů hlavních závodů.

15:55 Start závodu - CANICROSS PĚTKA
16:00 Start závodu - BREDA DESÍTKA ženy
16:05 Start závodu - BREDA DESÍTKA muži
16:10 Start závodu - DYNAFIT PĚTKA ženy
16:15 Start závodu - DYNAFIT PĚTKA muži

Změna termínuZ důvodů opatření proti šíření koronaviru jsme byli nuceni změnit termín konání závodu Breda City Trail Opava na neděli 4. října 2020. Přizpůsobili jsme také termíny registrace závodníků.

RegistraceByla spouštěna online registrace závodníků na Breda City Trail Opava 2020. Výše startovného se odvíjí od data přihlášení a můžete tak výrazně ušetřit oproti platbě při startu závodu.

Výsledky 2017Výsledky Breda City Trail Opava 2019 můžete najít na stránce Online System. Najdete zde výsledky celkové i v jednotlivých kategoriích. Můžete si také stáhnout a vytisknout svůj vlastní diplom.

Canicross DesítkaNovinkou bude letos samostatný závod CANICROSS PĚTKA, závod ve kterém poběží muž, nebo žena, společně se svým psem (psy) na pětikilometrové trati. Pejskaři běžci, těšíme se na vás.

RegistraceDne 1.2.2019 spouštíme online registraci závodníků na Breda City Trail Opava 2019. Výše startovného se odvíjí od data přihlášení a můžete tak výrazně ušetřit oproti platbě při startu závodu.

Výsledky 2017Výsledky Breda City Trail Opava 2018 můžete najít zde. V horní liště najdete výsledky celkové i v jednotlivých kategoriích. Můžete si také stáhnout a vytisknout svůj vlastní diplom (v pravém sloupci).

RegistraceONLINE REGISTRACE s možnosti snížené ONLINE PLATBY byla 15.8.2018 ukončena. Tiskneme již startovní čísla se jmény. REGISTROVAT se zde na webu stále můžete, vyhnete se tak vypisování přihlášek v místě závodu. Startovné uhradíte při prezentaci.

Prezentace - novinkaPřipravili jsme pro vás novou možnost PREZENTACE, vyzvednutí startovní čísla a čipu v předvečer závodu, tedy 24. srpna od 18.00 do 19.00 hod. před vchodem do OC BREDA z ulice Nákladní. Prezentace vám pak v sobotu nenaruší přípravu na závod. Možnost prezentace v den závodu zůstává v časech dle propozic.

Startovní listinaZveřejnili jsme startovní listinu Breda City Trail Opava 2018. Klikněte na obrázek a prohlédněte si seznam přihlášených. Určitě najdete nějaké známé, kámoše, nebo někoho, s kým se budete chtít na trati porovnat.

Ambasadoři 2017Ambasadoři ročníku 2018 tě zvou na své tratě závodu Breda City Trail Opava v krátké upoutávce od Benyho. Modelka a blogerka Karolína Mališová na DYNAFIT Pětku a reprezentační basketbalový rozehrávač Jakub Šiřina na SUUNTO Desítku. Přidáš se taky?

RegistracePro pročník 2018 budou opět připraveny obě hlavní tratě, pětikilometrová a desetikilometrová. Můžete si vybrat, obě trasy jsou znázorněny zde.

RegistraceDne 1.4.2018 spouštíme online registraci závodníků na Breda City Trail Opava 2018. Výše startovného se odvíjí od data přihlášení a můžete tak výrazně ušetřit oproti platbě při startu závodu.

Záznam na Polar TVTelevize Polar natočila reportáž z ročníku 2017. Záznam si můžete prohlédnout zde.

Výsledky 2017Výsledky Breda City Trail Opava 2017 můžete najít zde. V horní liště najdete výsledky celkové i v jednotlivých kategoriích. Můžete si také stáhnout a vytisknout svůj vlastní diplom zde.

RegistraceDne 20.8.2017 bude ukončena online registrace závodníků na Breda City Trail Opava 2017. Registrovat se můžete před startem závodu podle časového harmonogramu. Startovní listina je zveřejněna zde.

CashBack CardPro prvních 100 registrovaných v programu Cash Back Card nabízíme dárek - sportovní ponožky s logem Breda City Trail Opava a možnost svezení v terénním autu Hummer společnosti Libros v prostoru staru a cíle závodu.

Ambasadoři 2017Ambasadoři ročníku 2017 tě zvou na své tratě závodu Breda City Trail Opava v krátké upoutávce od Benyho. Modelka a blogerka Karolína Mališová na INOV-8 Pětku a reprezentační basketbalový rozehrávač Jakub Šiřina na DYNAFIT Desítku. Přidáš se taky?

RegistracePro pročník 2017 jsme připravili také pětikilometrovou trať. Je převážně rovinatá a vede po travnatém břehu řeky Opavy. Pokud začínáte s běháním a desetikilometrová trať je pro vás příliš dlouhá, máte možnost změřit své síly na polovičním závodě. Obě trasy jsou znázorněny zde.

RegistraceDne 1.11.2016 byla spuštěna online registrace závodníků Breda City Trail Opava 2017. Výše startovného se odvíjí od data přihlášení a můžete tak výrazně ušetřit oproti platbě při startu závodu. Pro nejvýhodnější startovné je potřeba se registrovat do 31.12.2016, pro zvýhodněné startovné do 20.8.2017.

Startovní listinaVýsledky Breda City Trailu Opava 2016 můžete najít zde. V horní liště najdete výsledky celkové i v jednotlivých kategoriích.

TVCOM.czBreda City Trail můžete sledovat v přímém přenosu na TVCOM. V prostoru startu a cíle u OC Breda na Nákladní ul. poběží přenos na dvou LCD televizorech, nebo jej můžete sledovat na svých PC a mobilních zařízeních.

RegistraceDne 16.8.2016 byla ukončena online registrace závodníků na Breda City Trail Opava 2016. Registrovat se můžete před startem závodu podle časového harmonogramu. Startovní listina je zveřejněna zde.

Startovní listinaZveřejnili jsme startovní listinu Breda City Trailu Opava 2016. Klikněte na obrázek a prohlédněte si seznam přihlášených. Určitě najdete nějaké známé, kámoše, nebo někoho, s kým se budete chtít na trati porovnat.

Pozvánka Kuby ŠířinyHlavní tváří Breda City Trailu Opava 2016 se stal Jakub Šiřina, rozehrávač BK Opava a reprezentace ČR, vítěz ankety Sportovec Opavska 2015. Porovnáte s ním síly na hlavní 10km trase? Pro přehrání videa klikněte na obrázek. Režie, kamera a výroba by Beny.

Viedeo z Breda City Trail OpavaNatočili jsme video z trati hlavního závodu. Jsou to pěkné záběry a malebná krajina, tak se koukněte a hlavně si trať přijďte zaběhnout 20. srpna 2016. Pro spuštění videa klikněte na obrázek. Režie, kamera a výroba by Beny.

RegistraceDne 1.4.2016 byla spuštěna registrace závodníků Breda City Trail Opava 2016. Startovné je výrazně nižší při online registraci předem oproti platbě při startu závodu. Pro zvýhodněné startovné je potřeba se registrovat do 15.8.2016.

Breda & WeinsteinNaše dlouholetá idea o organizaci terénního běhu v blízkosti centra města dostává reálné rozměry dohodou se strategickým partnerem obchodním centrem Breda & Weinstein v Opavě. První ročník může začít.